Imperiul Lupilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Imperiul Lupilor

Imperiul Lupilor
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cu si despre....

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Laza_mic

Laza_mic


Mesaje : 2
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Cu si despre.... Empty
MesajSubiect: Cu si despre....   Cu si despre.... Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 7:13 pm

M-a botezat tata Laura...ca voia sa am initialele LL....m-a botezat mama si Madalina ca sa-l oftice pe tata....(nu raspund la Madalina pt ca nu-mi dau seama ca pe mine ma striga)
M-a nascut in 84, ceea ce face ca anul acesta in noiembrie sa implinesc venerabila varsta de 25 de ani .
Sunt din Timisoara si imi place la nebunie orasul , in special pentru ca avem parcuri frumoase si baieti timizi. Imi place si pentru ca mergeam odata prin centru si-am stranutat si s-a oprit un baiat sa-mi ureze "sanatate".
Mi-a placut scoala , drept care anul acesta termin masteratul si incep doctoratul .
Lucrez in vanzari ...si am succes pentru ca am ochi frumosi si voce senzuala la telefon .
In mod normal sunt bruneta....dar m-am gandit ca e criza si c-ar trebui sa ma vopsesc , drept care am investit intr-o vopsea intitulata creativ "deep purple" . Culoarea a iesit mai mult si mai frumos pe frunte si pe urechi decat pe podoaba mea capilara , cu toate ca in razele toxice ale soarelui ce se abate deasupra Timisoarei are si parul meu (din ce in ce mai putin de cand e criza) o oarecare nuanta de "deep purple".
Ma joc Ikariam pentru ca-mi plac omuletii alcoolici si am grija sa le dau sa bea....ma joc mai ales atunci cand sunt la lucru drept care nu prea am timp sa raspund la mesaje, dar citesc si ma distrez atunci cand gasesc bancuri .
Am un caine...seamana cu ala mic si urat din "two stupid dogs ' , dar e numai de decor (il banuiesc ca nu stie sa latre ) si doarme la mine in pat . E bun in ultima vreme , intrucat dorm iarasi singura si tine de cald....dar vine vara in curand si stricam relatia Smile
Ce-mi place : baietii bruneti , salata de vinete, sa merg la iarba verde, sa citesc , sa stau deasupra si sa vorbesc la telefon.
Ce nu-mi place : sa ma uit la KanalD, s-aud femeile cum vorbesc toate deodata (nu pricep nimic) , sa merg in mall , sa-mi zica lumea ca daca mai fumez mult o sa mor ,sa vad reclama cu Andra la "OLA-LA", sa stau la coada la posta .
Sus In jos
ZuzaTicaloasa

ZuzaTicaloasa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 52
Localizare : The dark side of heaven

Cu si despre.... Empty
MesajSubiect: Re: Cu si despre....   Cu si despre.... Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 8:51 pm

Laza_mic a scris:
Am un caine...seamana cu ala mic si urat din "two stupid dogs ' , dar e numai de decor (il banuiesc ca nu stie sa latre ).

Super amuzanti cateii astia mici si rai dar care se consuma in ei...Smile
Ai incercat sa`i prezinti un postats?..de obicei cand vad postasu latra de zici ca vor sa intre in cartea recordurilor..Razz
Sus In jos
http://www-e-strong.ro
Laza_mic

Laza_mic


Mesaje : 2
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Timisoara

Cu si despre.... Empty
MesajSubiect: :)   Cu si despre.... Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 8:55 pm

N-are....nu se streseaza el...probabil o sa traiasca mai mult decat mine
Sus In jos
ank18
Admin



Mesaje : 46
Data de înscriere : 14/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti/Campina

Cu si despre.... Empty
MesajSubiect: Re: Cu si despre....   Cu si despre.... Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 9:26 pm

Eu am doua cateluse mici si rele Smile .Sunt niste agitate. Cand ajung acasa de la Bucuresti cel putin o ora sunt "calare" pe mine. Si da latra la postas Razz si la oricine trece prin fata portii. Facem ture sa vedem ce au "bestiile" ... oare o fi un musafir lol!
Sus In jos
http://ikariam.ro
piq

piq


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Londra

Cu si despre.... Empty
MesajSubiect: Re: Cu si despre....   Cu si despre.... Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 2:33 pm

si eu la tzara am 2 cateluse si 1 "Fanica" (ele nu au nume pt ca nu au fost dorite), nu mici da' rai a dracului. de fiecare data cand ma duc acasa ma latra vre-o 10 minute pana se obisnuiesc cu mine.postasul, ca in filmele americane, arunca ziarul de peste drum direct in curte...
iubesc animalele...as creste iepurasi draguti,porumbei, gaini americane... dar poti de ele? neahh. tot ce misca e mancare sau jucarie....
Sus In jos
sergiu23

sergiu23


Mesaje : 7
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 34
Localizare : Timisoara

Cu si despre.... Empty
MesajSubiect: Re: Cu si despre....   Cu si despre.... Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 4:25 am

Unde mai exact lucrezi? ca si eu cam tot pe domeniu asta, desi nu de mult
Sus In jos
http://soccer-bet-tips.blogspot.com
Continut sponsorizat





Cu si despre.... Empty
MesajSubiect: Re: Cu si despre....   Cu si despre.... Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu si despre....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Utile despre ikariam

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Imperiul Lupilor :: Alianta :: Prezentarea Membrilor-
Mergi direct la: