Imperiul Lupilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Imperiul Lupilor

Imperiul Lupilor
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Servus-toc!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
piq

piq


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Londra

Servus-toc! Empty
MesajSubiect: Servus-toc!   Servus-toc! Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:04 am

Pentru cei care nu stiu, servus-toc, e un fel de...servus-all(cred), cel putin la concluzia asta am ajuns

Ma numesc Viorel, lumea ma striga: Vio, piq, ba c..ie!, ce fa' soarec?...etc. sunt din Cioara(jud. Alba), oficial, sunt unul din cei naispe' mii de studenti eminenti din Cluj iar neoficial sunt unul dintre cei naispe' mii...nici macar student nu stiu daca mai sunt scratch ; zilele astea, candva, o sa ma interesez.
anyway, am: 21 ani, 1.78m, subnutrit, ochi verzi, caprui sau rosii(depinde de momentul zilei, anotimp si cat a mai ramas in sticla), prietena, coleg de apartament, un sarpe- Ildico (pana nu demult Vadim) , 2 testoase- Lulu si Gogo iar mai nou cresc si un soricel pe care inca nu l-am botezat.
Am citit pe undeva ca soareci pot trai 2-3 ani in conditii extreme; si tind sa cred ca este adevarat. al meu are deja 2 zile de cand imparte aceasi incapere cu Ildico, iar eu am la fel 2 zile de cand impart sanii prietenei mele cu un soricel (doar acolo ii place sa doarma)Suspect
Imi plac: prietena'mea (am scris de buna voie si nesilit de nimeni... Rolling Eyes), branza cu mucegai, ceva gogosari umpluti cu branza(pe care nu mi permit deoarece costa 100 lei kg), mancarea chinezeasca, motocicleta lu' varu'mio, jocurile online, Sleep ....s.a.m.d.
Daca mai descopar pe parcurs ceva talente ascunse...o da... am facut dansuri populare 8 ani, fotbal 3 luni iar momentan fac performanta pe www.sea-o.net. sunt pe locul 8 afro ... tind sa cred ca sunt undeva in jur de 20 de jucatori activi acolo
Sus In jos
ZuzaTicaloasa

ZuzaTicaloasa


Mesaje : 34
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 52
Localizare : The dark side of heaven

Servus-toc! Empty
MesajSubiect: Re: Servus-toc!   Servus-toc! Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 4:21 am

sti ca vadim inainte sa moara a cerut sa poarte nume de ungur..pt ca decat sa moara unu de`al nostru sa moara unu de`al lor..Smile)
Sus In jos
http://www-e-strong.ro
piq

piq


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Londra

Servus-toc! Empty
MesajSubiect: Re: Servus-toc!   Servus-toc! Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:03 am

Vadim rasist????? Shocked


Ultima editare efectuata de catre piq in Dum Ian 02, 2011 6:48 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Mexes_5

Mexes_5


Mesaje : 3
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 35
Localizare : Cluj-Napoca

Servus-toc! Empty
MesajSubiect: la multi ani ungaria   Servus-toc! Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 5:05 am

piq pe unde stai omule
iesim la o bere ceva ... in local pt studenti desigur Laughing
Sus In jos
piq

piq


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Londra

Servus-toc! Empty
MesajSubiect: Re: Servus-toc!   Servus-toc! Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 7:27 pm

mi-am pierdut sarpele...a 3-a oara...si cum a treia oara e definitiva nu s-a mai intors Sad(
Sus In jos
elenagabryela




Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/07/2009
Varsta : 29

Servus-toc! Empty
MesajSubiect: Re: Servus-toc!   Servus-toc! Icon_minitimeLun Ian 11, 2010 1:39 am

moama ce descriere:))Smile)Smile)
tine-o tot asa:))Smile)Smile)
Sus In jos
piq

piq


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Londra

Servus-toc! Empty
MesajSubiect: Re: Servus-toc!   Servus-toc! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 7:00 am

eee si uite cum vremea a trecut nu mai am 21 de ani, am 23, pe Ildiko nu am mai vazut-o de proape 2 ani, Lulu a murit inecata(cu toate ca era o broasca de apa), pe Gogo am dat-o unei persoane mai responsabile in varsta de 6 ani, am tot ochii verzi dimineata si caprui seara, un alt sarpe, Corn Snake de data asta, nebotezat si flamand de aproape o luna + 3 pesti tropicali(din Cool.
Sus In jos
piq

piq


Mesaje : 28
Data de înscriere : 15/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Londra

Servus-toc! Empty
MesajSubiect: Re: Servus-toc!   Servus-toc! Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 7:01 am

nu din ochelari ci din 8....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Servus-toc! Empty
MesajSubiect: Re: Servus-toc!   Servus-toc! Icon_minitime

Sus In jos
 
Servus-toc!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Imperiul Lupilor :: Alianta :: Prezentarea Membrilor-
Mergi direct la: