Imperiul Lupilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Imperiul Lupilor

Imperiul Lupilor
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Citate amuzante

In jos 
AutorMesaj
ank18
Admin



Mesaje : 46
Data de înscriere : 14/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti/Campina

Citate amuzante Empty
MesajSubiect: Citate amuzante   Citate amuzante Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 8:55 pm

Toate femeile sunt bune – bune de nimic sau bune la ceva. (Miguel De Cervantes)
Nu poti sa cunosti o femeie pana nu o intalnesti la tribunal. (Norman Mailer)
Hotii iti cer banii sau viata; femeile le vor pe amandoua. (Samuel Butler)
Sfatul meu este sa te casatoresti. Daca vei avea o nevasta buna, vei fi fericit; daca nu, vei deveni filosof. (Socrate)
Burlacul: singurul barbat din lume care nu si-a mintit sotia.
Verighetele: cele mai mici catuse din lume.
Femeile spera ca barbatii se vor schimba dupa casatorie; barbatii spera ca femeile vor ramane la fel dupa casatorie. (Bettina Arndt)
Barbatii au descoperit focul, dar femeile au descoperit cum sa se joace cu el. (Sarah Jessica Parker)
Femeile sunt pasionate de matematica. Isi impart varsta la 2, dubleaza pretul hainelor si adauga intotdeauna 5 ani la varsta prietenei cele mai bune. (Marcel Achard)
Sus In jos
http://ikariam.ro
ank18
Admin



Mesaje : 46
Data de înscriere : 14/05/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti/Campina

Citate amuzante Empty
MesajSubiect: Din fotbal   Citate amuzante Icon_minitimeMar Iul 21, 2009 9:10 pm

"M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat."
(Gigi Becali)

"Meritul pentru titlul castigat de Steaua e 50% al lui Olaroiu si 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu."
(Gigi Becali)

"Sper ca acest meci sa nu ramana singurul meu debut la nationala!"
(Sebastian Deisler, jucator la Bayern Munchen, declaratie acordata dupa meciul sau de debut, unicul :-), in echipa nationala)

"Este incontestabila fortuirea ca romanul sa fie un strasnic luptator sarb."
(Cornel Dinu)

"Nu stiu cate goluri ar trebui sa marcam ca s-o eliminam pe Betis. Cat mai multe ar fi suficiente."
(Gabriel Bostina)

"Filosofia este o transcedentala propedeutica pentru sufletul bantuit de moarte al romanului."
(Cornel Dinu)

"Copii, mergeti la scoala, ca si scoala e buna la ceva!"
(Gheorghe Hagi, in vizita la o scoala generala)

"Ionel Ganea, ca om, e capabil sa infecteze pana si penicilina!"
(Marian Iancu)

"Cred ca daca inscriam mai multe goluri decat ei, castigam!"?
(Tamas, dupa Germania - Romania 3-1 /SEP-2007)
Sus In jos
http://ikariam.ro
 
Citate amuzante
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Imperiul Lupilor :: Alianta :: Diverse-
Mergi direct la: